سلام به همه دوستهای عزيز و عرض معذرت بابت تاخير 01.gif

از تمام دوستای وبلاگ نويس و علاقه مند به طبيعت خواهش ميکنم که اگه ميتونن يه کمک کوچک به من بکنند.

اولا اگه از دوستان کسی گهر رفته ، مسير حرکتش رو بهم بگه و از كدوم شهر به سمت درياچه رفته ؟  ( بروجرد يا اليگودرز ) و بگه که با ماشين تا کجا رفته؟

ثانيا آيا کسی ميدونه که با ماشين ( نه هر ماشينی 03.gif ) (لندرور 14.gif) ميشه رفت تا لبه درياچه یا نه؟

ثالثا آيا کسی مختصات GPS درياچه گهر رو داره يا نه؟

/ 11 نظر / 14 بازدید
نمایش نظرات قبلی
رضا زارعی

سلام يکی از دوستانم بنام رضا اياز اهل بروجرد هستش لطف کن با تلفن۰۹۱۶۱۶۲۰۰۳۲ تماس بگير هرگونه امکانات و کمکی که نياز داشته باشی در اختيارت ميگذاره. خوش بگذره. زارعی

فرشید فاریابی

امان از دست شما.هرجا ميريم هستيد!! بابا طبيعت يعنی طبيعت!! ماشين هم يعنی ماشين. من که چند ساله هرجا ميرم شما ها با اين جبپ های دو محور هم هستيد. فکر کنم چند سال آينده رو قله ها هم ببينمتون!!!

طبیعتمرد

جوون؟ برگشت دوباره ات مبارک..... گهر رو هم پياده بری بهتره! مناظر زيبای اطراف رو بهتر می بينی. شاد باشی و موفق

شاهین

سلام/با ماشين که صحبتشو نکن ولی با موتور اگه اينکاره باشی می شه!!!

Mos

سلام آقا سجاد.عرض کنم که گهر دو راه داره-حدائقل تا اونجا که من می دونم-یکی از سمت دورود که راه معمول و رو تین هست و یه راه دیگه که از سمت الیگودرز هست.من پارسال اون راه الیگودرزی رو رفتم.اگه ماشین شاسی بلند داشته باشی می تونی تا آخر اون راه بری که البته از اونجا که ماشین رو بذاری دوساعت راه سرپایینی و ساده است که ابتدا به گهر کوچک و بعد به گهر بزرگ می رسه.اگه سوال داشت حتما بپرس.

bahram sport fisher man

سلام. سجاد جون.آقا ببخشيد چند روزی نبودم کامنتتو امروز ديدم.آره من چند باری برای موارد مختلف به گهر رفتم. سه راه داره. از شهر ازنا که برای کوهنوديه ولی آسونه.که سر راه پناهگاه هم داره.دوم راه درود.که به شهر درود ميرين و از آنجا به روستاهای دامنه کوه ميرويد و ماشينو پارک ميکنيد و حدودا ۵ يا ۶ ساعتی پياده و کوه نورديهکه اینم آسونه.مسير سوم اليگودرزه که تا روستای مال خليل راه است.و کوهنوردی تا گهر.ولی من هيچ ماشينی دم درياچه نديدم.موفق و سبز باشی.

سينرژي

سلام٬ مطالبت رو آفلاين خوندم. خيلی جالب بود. من هم يکی از آرزوهام اين است که يک ماشين 4WD بخرم و طبيعت ايران رو بگردم. مسابقه هات هم خيلي خلاقانه است. راستي به برندگان جايزه چي ميدي؟ شاد و پيروز باشي.

ashkan

salam agha gahar jaye maram khali mikardi ajab akse ghashangi

امیر

سلام سجاد جان . بنده همینطوری عبوری رد می شدم دیدم که شما هم اینجایید و... راستش من جوونیام دو سه بار از مسیر درود رفتم که به این صورت بود توی درود یه سری وانت هست که شما رو تا چشمه می بره که جاده اش خاکی بود و از چشمه هم 3 الی 4 ساعت پیاده راهه تا دریاچه البته اگه مثل قدیم باشه .

mohsen aghassi

از بروجرد تقريبآ عمرآ....!!! اما چرا ..!! از بروجرد بايد بيای درود از درود دره نی گا و درياچه گ ه ر ....!!!! شرمنده ام که کمی دير اومدم پيشت سجاد جان...